Havalimanı Transfer, Havaalanı Transfer

Hakkımızda

22 Aralık 2012 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 2.275 Görüntülenme

HAKKIMIZDA

2005  yılından bu yana turizm sektöründe faaliyet gösteren ve her geçen gün büyümeyi hedef edinmiş firmamız; deneyimli ve profesyonel kadrosu, son model araçları, yüksek kaliteli hizmet ve uygun  fiyat  anlayışıyla siz değerli müşterilerimize havaalanı transferi, Rent a car, konaklama, turistik, iş ve özel amaçlı geziler ayrıca günübirlik turlar ve fuar aktiviteleri hakkında hizmet vermektedir..

Karatay Transfer olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutup ilke edinerek tüm İstanbul içinde söförlü, zahmetsiz ulaşım hizmetini garanti edip iş veya tatil amaçlı geldiğiniz istanbul’da en doğru hizmeti sizlere sunarak konforlu ve güvenli seyahatin keyfini bizlerle hissetmenizi sağlıyoruz.

Geniş  araç  filomuz sayesinde doğru araçlarla, doğru zamanda, doğru finansal çözümler üreterek, gerekli operasyon ve asistan desteğini de sağlayarak  müşterilerimize ayrıca kesintisiz operasyonel filo kiralama, günlük araç kiralama “rent a car” hizmeti vermekten de memnuniyet duyarız.

Transfer filomuzdaki tüm  araçlar son model Mercedes Vito(8+1)(9+1) , Mercedes Sprinter(13+1)(17+1), Otocar (27+1)(31+1), Mercedes,Man,(44+1) olup tüm araçlarımızda araç  izleme  ve görüntüleme “gps”  sistemi  mevcuttur. Şirketimizdeki  turizm amaçlı çalışan araçlarımızın hepsi turizm taşıma ve  D-2 belgelerine sahiptir. Bünyemizde çalışan tüm şöförlerimiz  eğitimli ve yabancı  dil  bilmektedir.

Şirket Kurucu Bilgileri
Şirket Yetkilisi : Mustafa SUNGUR
Kuruluş Tarihi: 2005/3

7/24  her  türlü  talepleriniz,  düşünceleriniz  için  lütfen 0212 523 0 523 – 0532 700 700 7 numaralı  müşteri  hizmetlerimizle veya güvenli ve hızlı rezervasyon olanağı sağlamak amacıyla hazırlanmış web sitemiz  üzerinden online başvuru yaparak iletişime geçiniz.

 Birlikte çalışmak dileğiyle…

Etiketler :

Benzer Yazılar